Наша Місія

Нашою місією є розробка та впровадження в Україні інноваційних рішень у сфері сталого та зеленого будівництва, які базуються на кращих світових практиках, наукових принципах і міжнародних стандартах.

Наша Команда

UGBC — Суміш Різноманітних Талантів та Багаторічного Досвіду.

Іван Охтень

Співзасновник UGBC
Директор «Futurista» та керівник будівельних проєктів RBG. Спеціаліст з аналізу будівельних конструкцій. Cертифікований провідний інженер-проектувальник по об'єктам класу наслідків СС3.

Леван Ехвая

Співзасновник UGBC
Менеджер DGNB Int., тренер і консультант DGNB, експертиза в інженерії LCA, розробка та застосування системи сертифікації зеленого будівництва, ESG/Таксономія.

Максим Кривошеєв

UGBC Лідер
DGNB, EDGE Consultant, BREEAM Assessor, сертифікація зеленого будівництва, експертність в будівельному секторі та проєктуванні інженерних систем/мереж, енергетичне моделювання будівель.

Максим Заїка

Співзасновник UGBC
Менеджер проєктів зеленого будівництва в компанії «Delta Ukraine». LEED AP, WELL AP, BREEAM Assessor, DGNB Auditor, Fitwel Ambassador, EDGE Expert.

Анатолій Бубряк

Співзасновник UGBC
Кандидат технічних наук, головний інженер, AVR DEVELOPMENT.

Андрій Рижиков

Співзасновник UGBC
Генеральний директор та керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution, комерційний директор компанії «Ukrainian Trading Guild».

Геннадій Сіромолот

Співзасновник UGBC
Кандидат технічних наук, доцент, підприємець, засновник та директор ПП «СтройМастер», стейкхолдер сталого розвитку.

Ігор Кречкевич

Співзасновник UGBC
Директор Фонду Президента України, колишній технічний директор Фонду Енергоефективності, має вищу інженерно-економічну освіту, багаторічний досвід керівної роботи в різних сферах.

Олена Ямпольська

Співзасновник UGBC
Девелопер з 20-річним досвідом. Міжнародний експерт з містобудування, міського оновлення та зв’язків з громадськістю. Розробила унікальну методологію оновлення міст.

Ольга Сивак

Співзасновник UGBC
Директор з партнерств в AVR DEVELOPMENT. Має експертні знання в інвестиційному банкінгу та управлінні програмами у приватному і державному секторах. Будуємо звя'зки для зеленого відновлення України.

Роман Грищенко

Співзасновник UGBC
Кандидат технічних наук, доцент, DGNB Int. Consultant, консультант зі сталого розвитку, активно працює з DGNB, BREEAM та іншими системами сертифікації, енергетичне моделювання будівель.

Роман Пучко

Співзасновник UGBC
Генеральний директор ReThink, провідної громадської організації, що займається круговим дизайном. Зосереджений на кругових інноваціях, освіті та розбудові потенціалу для зеленої реконструкції України.

Тетяна Ткаченко

Співзасновник UGBC
Завідувач кафедри КНУБА. Експертиза взеленому галузях зеленого будівництва, зелених конструкцій, фітодизайну, фіторемедіації/санації, міста -губка та змін клімату.

Віктор Мілейковський

Співзасновник UGBC та професор КНУБА, фахівець з енергоефективного забезпечення якості внутрішньогоповцітря та мікроклімату системами ОВіКП і зеленими конструкціями.

Вікторія Яновська

Співзасновник UGBC
Менеджер ESG у Buro Happold, спеціалізується на портфоліо, консультуванні, сертифікації DGNB і ЄС Таксономії, сприяє просуванню та трансформації у напрямку сталого розвитку.

Євген Новаківський

Співзасновник UGBC
Кандидат технічних наук з теплоенергетики, магістр з економіки. Сертифікований експерт UNIDO. Експерт з енергоефективності, інженер-теплотехнік, старший викладач.

Юлія Кривошеєва

Співзасновник UGBC
Експертиза у сфері енергоефективності і міжнародного права, включаючи екосертифікацію, консультування, співпрацю з архітекторами та інженерами в проєкті компанії.

Ірина Суходуб

канд. техн.наук, спеціаліст з енергетичного моделювання та зеленої сертифікації будівель компанії iC Ukraine,
LEED AP BD+C

Приєднуйтесь до Нас

Приєднуйтесь до нас у формуванні екологічно-орієнтованого будівництва

© 2024 All Rights Reserved.

ukУкраїнська