УКРАЇНСЬКА РАДА ІЗ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА

Новаторські практики сталого будівництва

Приєднуйтесь до нас у формуванні екологічно-орієнтованого будівництва

Стати учасником зараз!

Про UGBC

Українська Рада із Зеленого Будівництва - некомерційна та неурядова організація, громадська спілка, яка є каталізатором впровадження практик і технологій зеленого будівництва в Україні. 

Будучи невід’ємною частиною глобальної ініціативи, спрямованої на прискорення сталого розвитку антропогенного середовища, Українська Рада із Зеленого Будівництва (UGBC), завдяки активній підтримці та співпраці з Німецькою Радою Сталого Будівництва (DGNB) вже є членом глобальної мережі - World Green Building Council (WGBC).

Заснована на принципах кооперації, обміну знаннями, новаторстві, UGBC є динамічною платформою співпраці, обміну досвідом, інноваціями серед: архітекторів, інженерів, девелоперів, підрядників, виробників будівельних матеріалів, неурядових організацій, політиків, академічних кіл, енергетичних компаній, провідних національних і транснаціональних компаній, ентузіастів сталого розвитку та інших зацікавлених сторін у всьому спектрі будівельного середовища.  

Наші Цілі

Наша спільнота має на меті...

Лідерство

Забезпечити джерело лідерства у сфері сталого розвитку та якості в будівельному середовищі.

Бенчмаркінг

Просування та сприяння отримання надійних показників вимірювання прогресу на шляху до кінцевої мети сталого розвитку.

Фасилітація

Надання інформаційної та ресурсної підтримки компаніям, що переходять до більш сталих практик.

Адвокація

Бути учасником у координації політики організацій, які прагнуть досягти сталого розвитку в будівельному середовищі.

Ми працюємо над

Розробкою масштабованої, майбутньо-орієнтованої, відповідної до європейських стандартів методології оцінки будь-якої будівельної діяльності та на цій основі створення платформи для обміну досвідом поміж професіоналами будівельної промисловості в Україні. .

Застосоування принципів сталого розвитку на практиці, сприяючи збереженню і відновленню нашої країни шляхом примноження нашої професійної та культурної спадщини. На тлі глобальних викликів, таких як зміна клімату, в якій будівельна промисловість відіграє важливу роль, "Четверта промислова революція" і всі пов'язані з цим зміни в технологічній парадигмі, ми хочемо зробити свій внесок у створення сталого, безпечного та процвітаючого майбутнього для України. Ці зусилля стануть прикладом відновлення та відповідальності для всього світу. Наші цілі включають просування і сприяння широкому впровадженню практик зеленого будівництва, співпраці та обмінну знаннями між зацікавленими сторонами, а також активний внесок у глобальні ініціативи сталого розвитку.

Для досягнення поставлених цілей ми прагнемо інтегрувати принципи екологічної, соціальної і корпоративної відповідальності (ESG) у наші ініціативи, щоб гарантувати, що зусилля сприятимуть не лише екологічній стійкості але й соціальній відповідальності та кращим практикам корпоративного управління. У цьому контексті ми співпрацюємо з DGNB та їх партнерами в Climate Positive Europe Alliance (CPEA) над розробкою методів оцінки ESG в індустрії нерухомості для перевірки відповідності інвестицій у нерухомість/будівлі критеріям Європейської таксономії.

Наша Діяльність

Українська Рада із Зеленого Будівництва прагне трансформувати промисловість у бік наукращих світових практик шляхом розробки політики, навчання, надання інструментів для вимірювання та прискорення прогресу.

Майбутні та Минулі Події

Квітень 2024
Кві 18
18 Квітень 2024

As Ukraine has marked the 2nd anniversary of fighting an unprovoked invasion, the importance of its green and circular reconstruction is growing. And not only for Ukraine itself, as the […]

Березень 2024
Бер 18
18 Березень 2024

Вебінар, організований Європейською комісією, усю інформацію та посилання для реєстрації можна знайти тут: https://ec.europa.eu/newsroom/env/items/818600/en

Грудень 2023
Гру 14
14 Грудень 2023

14 грудня 2023 року промислово-торговельна палата (IHK) Мюнхена та Верхньої Баварії провела Форум України, спрямований на сприяння співпраці між німецькою бізнес-спільнотою та зусиллями з відбудови України[...]

Листопад 2023
Лис 27
27 Листопад 2023

У Вільнюсі відбулася Конференція #Ukraine #Green #Recovery, організована Європейською Комісією. Це була потужна конференція, дуже експертна, глибока, за участю багатьох високопосадових осіб [...]

Як Ви можете долучитися

Українська Рада із Зеленого Будівництва вітає підтримку та співпрацю від осіб i організацій, які поділяють наше бачення, та цінності. Зокрема, ми шукаємо співпрацю у розширенні нашої мережі, впровадженні інноваційних, сталих проєктів та отриманні корисної інформації про останні досягнення у технологіях зеленого будівництва. Ваш досвід та внесок можуть істотно сприяти нашій місії.

Ставши учасником, Ви отримаєте наступні переваги:

Маркетингове позиціонування Вашої компанії, завдяки реальному внеску у сталий розвиток України через зелені ініціативи у будівництві, підготовка Вашої компанії до повоєнної, зеленої відбудови та євроінтеграції.

«Зелена» сертифікація, що підтверджує відповідність Ваших проєктів міжнародним стандартам за спеціальними умовами. Це спрощує процес сертифікації, роблячи його більш доступним та вигідним для наших членів.

Покращуйте кваліфікацію Вашої команди за допомогою міжнародно визнаних навчальних програм, семінарів та майстер-класів з ефективної імплементації зелених практик за спеціальними пропозиціями. Ми будемо супроводжувати Вас у процесі сертифікації та у подальшому зростанні.

Ви отримуєте доступ до мережі спеціалістів, а також ресурсів, спрямованих на вивчення та застосування принципів і критеріїв ESG у галузі будівництва. Це включає доступ до навчальних матеріалів, найкращих практик, експертних знань у галузі, що сприятимуть становленню екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності Вашої організації.

Допоможемо інтегрувати зелені технології будівництва у бізнес-процеси, підготуватись до зеленої відбудови України, конкуренції з міжнародними гравцями та створити власний центр експертності у Вашій компанії для безперервного розвитку та лідерства.

Отримайте ексклюзивний доступ до сучасних практик та технологій у галузі зеленого будівництва.

Розвивайте Ваш бізнес та професійні навички, стаючи частиною світової мережі однодумців і компаній.

Учасники нашої організації

Приєднуйтесь до Нас

Приєднуйтесь до нас у формуванні екологічно-орієнтованого будівництва

© 2024 All Rights Reserved.

ukУкраїнська